اقتصاد

افتتاح بیش از ۴هزار ۵۰۰ واحد مسکن مهر در فاز ۱۱پردیس

سعید غفوری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید امروز در آئین افتتاح ۵ هزار و ۲۳۰ واحد مسکونی مهر در شهر جدید پردیس، با بیان اینکه از  صبوری متقاضیان مسکن مهر بابت چندین سال صبر برای تحویل واحدهای مسکن مهر باید تشکر کرد گفت:  نسبت به تکمیل واحدهای مسکونی مهر، وزارت راه و شهرسازی هزینه‌های بسیاری را متقبل کرد؛ ۵۷ میلیارد تومان برای دیوار سازی هزینه شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی  با بیان اینکه  هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان برای ۵ هزار و ۲۳۰ واحد مسکونی پرداخت شده که صرفاً بخشی از این مبالغ توسط خود مردم تأمین شده بود گفت:زمانی که از پیمانکاران بدعهد پروژه‌های واحدهای مسکونی را گرفتیم، متقاضیان گمان می‌کردند که پروژه بر زمین خواهد ماند اما از پیمانکاران خوش‌نام داخلی برای ادامه دادن روند پروژه دعوت کردیم.

معاون  وزیر راه وشهرسازی  با  بیان اینکه  از سال گذشته در رویکرد جدید وزارت راه و شهرسازی بحث‌های زیست پذیری و شهرسازی است :  در راستای توسعه مسکن، ساخت و ساز اولویت قرار گرفته و تأکیدات ویژه‌ای بر توسعه فضای سبز خواهیم داشت.

غفوری تصریح کرد: فاز ۱۱ پردیس مشکلاتی داشت که هم‌اکنون برخی از این مشکلات رفع شده و در برنامه است تا در هفته دولت سال آینده ۴ هزار و ۵۷۵ واحد در فاز ۱۱ تکمیل و بهره‌برداری شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا