اقتصاد

انجام ۴۴ مجوز پرواز فوق العاده به نجف

 به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران همزمان با آغاز اعیاد شعبانیه میزان درخواست برای سفر به عتبات عالیات افزایش یافته و همین امر خود زمینه ساز افزایش تقاضا و سفر به اين  بخش شده است.

توجه به افزایش تقاضای سفر هوایی به عتبات عالیات در ماه رجب ، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران  در مدت زمان یاد شده تعداد ۴۴ پرواز رفت و برگشت برنامه‌ای و فوق العاده در مسیر تهران به نجف و بالعکس برنامه ریزی و انجام داد.

در همین رابطه قربانعلی سخنگوی  شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: طبق برنامه های زمستانی در هفته ۴ پرواز برنامه‌ای در این مسیر صورت می‌گیرد که در ماه رجب به دنبال افزایش تقاضا ، تعداد ۴۴ پرواز رفت و برگشت برنامه‌ای و فوق العاده برای بازه زمانی ۲۳ دی تا ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ برنامه ریزی و انجام شد.

وی افزود: با این تعداد پرواز ، در مدت زمان ماه رجب (از ۲۳ دی تا ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ) بیش از ۱۰ هزار نفر با پرواز در مسیر تهران به نجف و بالعکس  انجام  شده است.

او گفت: همزمان با افزایش مضاعف تقاضا در ماه مبارک شعبان مقرر شده است پروازهای فوق العاده نیز برای این ایام برنامه ریزی شود.افزایش تعداد پروازهای به مقصد نجف اشرف تاثیر چشمگیری در متعادل سازی تقاضا و کاهش قیمت بلیت در این مسیر به همراه داشته است.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا