اقتصاد

تعداد پرواز‌های نوروزی به بیش از ۱۹ هزار و ۱۲۰ پرواز‌ رسید

 جعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه پذیرش و اعزام مسافران از ابتدای تعطیلات نوروزی با ۱۹ هزار و ۱۲۵ پرواز (نشست و برخاست ) انجام شده‌است، گفت: روند نظارت بر پروازهای داخلی و خارجی شرکت های هواپیمایی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به صورت مستمر و مدام ادامه دارد.

 یازرلو با اشاره به اینکه شاهد رشد قابل توجه جابجایی مسافران بخش هوایی نسبت به بازه زمانی نوروز سال گذشته خواهیم بود گفت: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری برای انجام به موقع پروازها توسط شرکت های هواپیمایی دستور ویژه داده است.

وی افزود: با دستور محمدی‌ بخش مرکز مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی (OCC) از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ در سازمان هواپیمایی کشوری آغاز به کار کرده و این مرکز که از ۶ صبح تا ساعت ۲۴ بطور مداوم فعالیت‌های فرودگاه‌ها و پروازها رو مدیریت و کنترل می‌کند تا پایان تعطیلات نوروزی نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

یازرلو همچنین به حضور کارشناسان مرکز حراست سازمان هواپیمایی کشوری نیز اشاره کرد و گفت :با دستور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری کارشناسان و بازرسان حراست با حضور در فرودگاه‌های پرتردد هرگونه قصور در خدمت رسانی شایسته به مردم عزیز را پیگیری خواهند کرد تا خدمات ارائه شده به مردم در شأن مسافران  باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا