اقتصاد

محدودیت‌های ترافیکی محور‌های مواصلاتی کشور در پایان هفته اعلام شد

حسینی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت:  تردد موتورسیکلت‌ها به استثناء موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۲۵ بهمن تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۸ بهمن از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

به گفته وی  اعمال محدودیت تردد در محور کندوان، در صورت پرحجم بودن تردد و اعلام مأموران پلیس راه انجام می شود. در روز چهارشنبه ۲۵ بهمن تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ از مرزن‌آباد به سمت تهران ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ از پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز) به مقصد چالوس یک‌طرفه خواهد بود.

او می گوید: با اعلام محدودیت قطعی تردد برای انواع وسایل نقلیه در روز جمعه ۲۷ بهمن، محدودیت تردد خودروها از ساعت ۱۴ از آزادراه تهران- شمال به مقصد چالوس اعمال می شود.

وی بیان کرد: از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۷ بهمن و از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) محور به طور کامل مسدود بوده و از ساعت ۱۷ این روز از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک‌طرفه خواهد بود و این طرح از ساعت ۲۳ اتمام یافته و مسیر حرکت خودروها از پل زنگوله تا مرزن‌آباد دو طرفه می‌شود، همچنین تردد برای ساکنان و افراد محلی از مسیر جاده قدیم کرج – چالوس تا محدوده پل زنگوله آزاد است.

حسینی اظهار کرد: در محور هراز و در صورت افزایش حجم ترافیک و اعلام ماموران پلیس راه، در روز جمعه ۲۷ بهمن محدودیت یک‌طرفه مقطعی به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد و تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد کلیه تریلرها از محور هراز را ممنوع اعلام کرده است.

او گفت:  تردد خودروهای کامیون و کامیونت به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ بهمن و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ بهمن از محور هراز ممنوع است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا