اقتصاد

۵ پرواز فرودگاه مهرآباد به دلیل شرایط جوی باطل شد

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، لیلا بیات مدیرکل روابط عمومی فرودگاه مهرآباد گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی و تاثیر آن بر پروازهای برخی فرودگاه‌های کشور، تاخیر یا کنسلی تعدادی از پروازهای خروجی از مهرآباد به دلیل شریط نامناسب جوی فرودگاه‌ها ایجاد شده است. بنابراین مسافران حتما پیش از عزیمت به  فرودگاه‌ از طریق تماس با شماره تلفن ۱۹۹ یا  ۰۲۱۶۱۰۲۱و ۴۴۶۶۵۵۱۹ و مراجعه به سایت www.mahrabadairport.ir آخرین وضعیت پرواز خود را کنترل کنند.

او بیان کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط جوی پروازها و شرایط جوی فرودگاه‌های مقصد در تاریخ ۵ بهمن ماه برخی از پروازها کنسل شده است.

وی درخصوص پروازهای کنسل شده گفت: پرواز شرکت هواپیمایی ماهان به شماره ۳۵۳۶ به مقصد اردبیل، پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر با شماره ۳۳۰۵ به مقصد خوی، پرواز شرکت هواپیمایی قشم ایر با شماره ۱۲۹۳ به مقصد سنندج، پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر با شماره ۳۴۳۱ به مقصد پارس آباد و پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر با شماره ۲۸۵ به مقصد کرمانشاه کنسل شده است.

گفتنی است فرودگاه مشهد با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر کاهش دید افقی در سطح‌ شهر و مه‌گرفتی از عصر امروز، از زائران و مسافران درخواست کرد چنانچه ساعت پروازشان تا پایان امشب است، پیش از عزیمت به‌ فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد با اطلاعات پرواز فرودگاه با شماره ۱۹۹ یا تلفن مستقیم ۰۵۱۳۳۴۰۰۰۱۹ تا ساعت ۲۳ تماس بگیرند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا