اخبار روز برندهای ایران

گزارش عملکرد درخشان بیمه البرز در ۶ ماه نخست امسال

پایگاه خبری برندسازی، روابط عمومی و امور بین الملل بیمه البرز اعلام کرد، گزارش عملکرد شش ماهه منتهی به پایان شهریورماه امسال شرکت بیمه البرز نشان می دهد این شرکت با فروش۱۱ هزار و ۸۳۰ میلیارد ریال بیمه نامه آتش سوزی و کسب سهم ۲۴ درصدی از سبد پورتفوی آتش سوزی صنعت بیمه، صدرنشین شرکت های بیمه در این رشته بیمه ای است. این در حالی است که خسارت پرداختی بیمه البرز در این رشته در همین مدت یک هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال بوده است.

همچنین این شرکت که در دوره جدید با رونمایی از طرح شوکا روی افزایش سهم خود از بازار بیمه های زندگی تمرکز کرده است، در شش ماه اول امسال در رشته بیمه های زندگی اندوخته دار، ۹ هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده که این میزان حق بیمه، ۱۱.۵ درصد از کل حق بیمه های تولیدی شرکت در این مدت است.

بر اساس این گزارش، این درحالی است که تنها ۰.۱ درصد خسارت های بیمه البرز در سال جاری مربوط به رشته بیمه های زندگی اندوخته دار بوده است که نشان می دهد نسبت خسارت شرکت در این رشته بسیار پایین است.

همچنین، آمار عملکرد شرکت های بیمه تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۲ نشان می دهد شرکت بیمه البرز توانسته است ۱۱.۱۳ درصد از کل پورتفوی بیمه های زندگی صنعت بیمه را با نسبت خسارت ۱۲.۸۲ درصد را به خود اختصاص دهد.

بر این اساس، بیمه البرز که با نماد البرز از شرکت های بیمه فعال در بازار سرمایه کشور است و به زودی با افزایش سرمایه دو برابری از ۳۵ هزار میلیارد ریال به ۷۰ هزار میلیارد ریال بزرگ ترین شرکت بیمه خصوصی به لحاظ سرمایه و توانگری مالی در صنعت بیمه خواهد شد، از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه امسال ۹۰ هزار میلیارد ریال بیمه نامه فروخته و در مقابل ۳۲ هزار و ۸۶۳ میلیارد ریال نیز به زیان دیدگان، خسارت پرداخت کرده است.

بیمه البرز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا