کسب و کار

خرید مبلمان اداری با تخفیف ویژه روز پدر در ساجیران

پایگاه خبری برندسازی، مبلمان اداری یکی از مهم‌ترین وسایل برای تغییر فضای یک محیط اداری و کاری است زیرا موجب می‌شود روحیه افرادی که قرار است در این محیط‌ها ساعات طولانی کار کنند عوض شده و کمتر در محیط کار احساس خستگی کنند.  پس باید در انتخاب و خرید مبلمان اداری به شدت دقت کنیم تا مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین نوع آن را انتخاب نماییم. ما سایت ساجیران را که یکی از بهترین سایت‌ها برای خرید پارتیشن، مبلمان و میز اداری که همراه با بن‌های تخفیف فراوانی است را به شما دوست عزیز معرفی می‌کنیم.

پس با ما همراه باشید تا شما را با انواع پارتیشن‌ها و خرید انواع مبلمان اداری با تخفیف ویژه در ساجیران آشنا کنیم.

میز و مبلمان اداری

ما انواع مختلفی از میز و مبلمان اداری داریم که در این جا قصد داریم به چند نوع از راحت‌ترین و نرم‌ترین آن‌ها که اغلب در فضای کاری و اداری شرکت‌ها و ادارات می‌توان از آن‌ها استفاده کرد اشاره کنیم.

4نوع از محبوب‌ترین مبلمان اداری

برخی از محبوب‌ترین و راحت‌ترین مبلمان اداری عبارت هستند از:

  • مبل استیل: مبل‌ استیل (سلطنتی) معمولاً برای ایجاد فضایی دلپذیر و دکوراسیونی زیبا در ادارات و شرکت‌های بسیار مدرن و لوکس استفاده می‌شود. این نوع مبلمان اداری به دلیل منبت‌کاری‌های بی‌نظیر و زیبا نشان‌دهنده فرهنگ و آداب‌ و رسوم یک کشور هستند. همچنین این مبلمان اداری به دلیل اینکه بزرگ و دارای تاج هستند برای خیلی از ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها مناسب نمی باشند، پس در انتخاب مبلمان اداری باید به شدت دقت کنیم که مبلمان متناسب با هر محیط کاری و اداری را خریداری کنیم. این نوع مبلمان اداری با تخفیف ویژه در ساجیران خریداری می‌شود.

  • مبل چستر فیلد: این نوع مبل‌ها بسیار راحت و نرم هستند و معمولا بیشتر در اتاق مدیران مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنین جنس این نوع مبل‌ها معمولا چرم و مخمل است و دسته‌های آن‌ها گرد و پیچ خورده می باشد و به دلیل ارتفاع کمی که دارند در اغلب فضاهای کاری مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع مبل جز مبلمان اداری با تخفیف ویژه در ساجیران است.

  • مبل قطعه‌ای: این نوع از مبل‌ها همان‌طور که از اسمشان مشخص است نوعی مبل چند تیکه هستند که معمولا به آن‌ها مبل ال شکل نیز می‌گویند. این نوع مبل به دلیل اینکه چند تیکه است می‌توان به شکل‌های مختلف آن را در محیط و فضای کاری قرار داد. این نوع مبل از تنوع رنگی و اندازه‌ای بسیار زیادی برخوردار است و معمولا از جنس چرم، مخمل و… ساخته می‌شوند.

  • مبل تاکسیدو: شاید تا به حال اسم این مبل به گوشتان نرسیده باشد اما این مبل یکی از مبل‌های جدید، مدرن و بسیار راحت است که به تازگی در انواع ادارات و شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع مبل دارای دسته‌ها و تکیه‌گاهی بسیار نرم و راحت است و روکش آن معمولا از جنس پارچه یا مخمل می باشد. این نوع مبلمان اداری با تخفیف ویژه در ساجیران به راحتی قابل خریداری است، زیرا سایت ساجیران یکی از بروزترین سایت‌های مبل، صندلی و میز اداری است.

2 نوع از پرکاربردترین میزهای اداری

از آنجا که میز یکی از مهمترین وسایل مورد نیاز برای یک شرکت است دارای تنوع رنگی و طرحی زیادی می باشد. ما در اینجا قصد داریم شما را با دو نوع از پرکاربردترین این لوازم آشنا کنیم.

  • میز تاشو: این نوع میز به دلیل کوچک بودن و قابلیت حمل راحت و آسان معمولا برای شرکت‌ها و اداراتی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد که جای ثابتی نداشته و معمولا جابجایی مکرر دارند. همچنین این مدل میز جز مبلمان اداری با تخفیف ویژه در ساجیران است.

  • میز اجرایی: این نوع میز یکی از استانداردترین و محبوب‌ترین میزهایی است که در اکثر ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین یک میز مدیریتی و اداری به اندازه کافی بزرگ است که می‌توان روی آن همه چیز را قرار داد. البته باید این را هم بدانید این میز به یک فضای نسبتا بزرگی نیاز دارد.

ساجیران

پارتیشن

به طور کلی کلمه پارتیشن یک کلمه بسیار جدید است که به‌ تازگی در میان مردم رواج پیدا کرده البته این امکان وجود دارد که هنوز تعداد زیادی از افراد در زندگی روزمره با این کلمه مواجه نشده باشند و تا به حال به گوششان نرسیده باشد.

پارتیشن‌ها بیشتر نقش جداکننده در یک محیط را دارند اما در زیبا کردن فضای خانه نیز استفاده می‌شوند زیرا ما انواع مختلفی برای پارتیشن‌ها داریم که در اینجا قرار است با چند مورد از زیباترین و محبوب‌ترین‌ آن‌ها که برای تغییر دکوراسیون خانه و ادارات بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند آشنا شویم.

همچنین جالب است بدانید پارتیشن‌ها کاربردهای زیادی دارند از جمله اینکه برای گذاشتن گل روی آن‌ها، به عنوان دفتر خاطرات در گوشه سالن پذیرایی و … مورد استفاده قرار می‌گیرند.

5 نوع از محبوب‌ترین پارتیشن‌ها

ما انواع پارتیشن با طرح‌ها و اندازه‌های مختلف داریم که در این قسمت قصد داریم چند نوع از محبوب‌ترین و پرکاربردترین آن‌ها را به شما دوست عزیز معرفی کنیم.

1. پارتیشن چوبی

این نوع پارتیشن بیشتر در فضای خانه یا شرکت‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل اصولا از جنس چوب گردو و یا MDF است و علاوه بر اینکه به عنوان یک جدا کننده بسیار زیبا و مقاوم استفاده می‌شود، می‌تواند محلی زیبا و جادار را برای قرار دادن وسایل دکوری و تزیینی گوناگون فراهم کند.

2. پارتیشن اداری

یکی از پرکاربردترین پارتیشن‌ها، پارتیشن اداری است. زیرا این پارتیشن طرح‌ها و شکل‌های گوناگونی دارد و دارای ویژگی‌های بسیار خاص‌تر نسبت به بقیه می باشد. اگر از شیشه در ساخت و طراحی آن استفاده شود می‌تواند به عنوان یک جداکننده خوب و ضد عایق برای اتاق‌های یک شرکت به کار رود که هر کدام از کارمندان اتاق مخصوص به خود را دارا باشند.

همچنین اگر می‌خواهیم صدا اصلا از یک اتاق به یک اتاق دیگر نرود می‌توانیم از پارتیشن چوبی استفاده کنیم. البته باید به فضا و محیط شرکت و ادارات بسیار توجه کنیم که ببینیم کدام یک مناسب‌تر هستند.

لازم به ذکر است که دو نوع پارتیشن اداری وجود دارند که عبارت هستند از:

  • پارتیشن اداری تک جداره: این نوع پارتیشن عایق بندی بسیار مناسبی ندارد و صدا به راحتی از یک فضا به فضای دیگر می‌رود و تنوع این نوع پارتیشن بسیار کم است و اغلب از پارتیشن دوجداره استفاده می‌کنند.

  • پارتیشن اداری دوجداره: این نوع پارتیشن اداری عایق بسیار مناسبی برای جدا کردن دو محیط است و صدا را اصلا انتقال نمی‌دهد. همچنین به‌دلیل تنوع بسیار زیادی که در طرح، رنگ و سایز دارد بسیار در میان مردم محبوب و مورد استفاده واقع شده‌است. همچنین این نوع پارتیشن جز یکی از اقلام پر فروش در سایت ساجیران بوده‌است.

3. پارتیشن متحرک مسجد

این نوع پارتیشن بیشتر در مساجد و مراکز مذهبی و مقدس برای جدایی میان زن‌ها و مردها به جای پرده یا هرچیز دیگری بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین این نوع پارتیشن متحرک معمولا از تنوع رنگی و طرحی زیاد و فراوانی برخوردار است. بیشترین نوع از این پارتیشن از نوع پلاستیک با طرح‌های سبز رنگ است.

4. پارتیشن منزل

این نوع از پارتیشن دارای تنوع رنگی و طرحی بسیار فراوانی از جمله شیشه‌ای، چوبی و… است. معمولا زمانی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند که نخواهند از دیوار گچی برای ساخت استفاده کنند که فضای خانه دلگیر و تاریک شود و البته در خانه‌های باغی و خانه‌هایی که بسیار کوچک هستند اغلب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

البته این موضوع را نیز باید بدانید که این نوع پارتیشن برای جداکردن اتاق‌ها از پذیرایی به جای کشیدن دیوار در انواع خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان به صورت طبقه‌ای آن را درست کرده که عکس، گل یا هر چیز زیبا و خاطره‌انگیز دیگری روی آن قرار داد.

ساجیران

5. پارتیشن متحرک ریلی

پارتیشن متحرک ریلی یک پارتیشن بسیار مناسب، خارق‌العاده و عالی است که برای ایجاد یک فضای مناسب، مدرن و شیک در سازمان‌ها، ادارات، مطب‌ها، منازل و… به کار برده می‌شود و معمولا از جنس شیشه یا ام دی اف است.

این پارتیشن علاوه بر زیبایی بسیاری که دارد به دلیل کوچک بودن و ریلی بودنش توانایی حمل و جابجایی راحت و آسوده را برای اکثر افراد فراهم می‌کند. پس این نوع پارتیشن متحرک به دلیل قابلیت‌های زیادی که دارد میان مردم از محبوبیت بسیار فراوانی برخوردار شده‌است.

سخن آخر

خرید مبلمان، صندلی و میز اداری یکی از مهم‌ترین مسائل در یک شرکت و اداره است، برای همین رئیس یک شرکت باید در خرید آنها بسیار دقت کند. همان‌طور که در قسمت بالا گفتیم خرید مبلمان اداری با تخفیف ویژه در ساجیران هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ اقتصادی به صرفه است.

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری برندسازی درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا