کسب و کار

بلیط ارزان تهران به شیراز – سفر راحت با تخفیف‌های ویژه

پایگاه خبری برندسازی، شیراز به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی و فرهنگی از شهرهای محبوب در نزد مردم اکثر جهان است که سالانه گردشگران زیادی به این شهر زیبا به قول شاعر “خوشا شیراز و وضع بی مثالش”سفر می­‌کنند.

تا آخر مقاله با ما باشید تا در سفر به این شهر بی مثال و نحوه خرید بلیط هواپیما تهران شیراز از سایت آنلاین روگو را به آسانی و با اطلاعات جامع انجام دهید.

عوامل موثر در قيمت بليط هواپيما تهران شيراز

اگر با این سوال‌ که قیمت بلیط تهران شیراز چقدر است مواجه شدید باید بگوییم که هنگامی که شما قصد سفر به شیراز را داشته باشید برای خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز عوامل بسیاری بر قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز تاثیر می‌گذارد که در اینجا برخی از این عوامل را برای شما توضیح می‌دهیم.

قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز تحت تاثیر تعداد مسافران کاهش یا افزایش خواهد یافت.

فصل ها از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز هستند فصل های بهار و تابستان بهترین فصل برای سفر به این شهر زیباست و همین عامل موثر در قیمت بلیط تهران شیراز است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز متناسب با تقاضای مسافر به هر دلیل کاری، مناسبتی، فصلی و… نیز تغییر خواهد کرد.

از دیگر عوامل موثر در تغییر قیمت بلیط تهران شیراز نوع هواپیما، کلاس پروازی، مسافت سفر و… است.

ميزان بار مجاز در پرواز تهران به شيراز

میزان بار مجاز قابل حمل همراه مسافر بر اساس مدل هواپیما و شناسه نرخی هواپیما متفاوت است اما به طور کلی میانگین میزان بار قابل حمل برای بلیط اکونومی 15 تا 25 و برای بلیط بیزینسی 20 تا 30 کیلوگرم است. چنانچه تمایل دارید از بندرعباس به تهران سفر کنید می‌توانید به صفحه خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران مراجعه نمایید.

جريمه اضافه بار

جریمه اضافه بار هواپیما نیز به ازای هر 1 کیلوگرم بار اضافه 1 درصد از قیمت بلیط همان مسیر محاسبه می شود.

کنسلی و جريمه کنسلی

برای کنسلی بلیط هواپیما تهران شیراز باید فرم درخواست کنسلی و استرداد هزینه بلیط را پر کنید تا در صورت مطابق با قانون بلیط شما کنسل و هزینه بلیط استرداد شود دقت داشته باشد در صورت کنسل کردن بلیط های چارتری یا لحظه آخری که به لحظات پرواز نزدیک باشید 80 الی 90 درصد گاهی 100% هزینه بلیط بابت جریمه کسر می‌گردد.

میزان جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران به شیراز در ایرلاین های مختلف متفاوت است و شما می توانید برای اطلاع از میزان کنسلی ایرلاین ها قوانین آنها را در وبسایت ها مطالعه کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم صفحه قوانین بلیط هواپیما سایت روگو را نیز مطالعه نمایید.

برای خريد بليط هواپیما تهران شيراز ارزان چه بايد کرد؟

از راه های بسیاری می توانید برای خرید بلیط تهران شیراز ارزان اقدام کنید خرید بلیط چارتری یا خرید بلیط لحظه آخری که هواپیما در ساعت های پایانی نزدیک به پرواز برای پر شدن ظرفیت خالی صندلی ها قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز محاسبه می شود.

یکی دیگر از راه های خرید بلیط هواپیما تهران شیراز ارزان در ایام های غیرتعطیل و وسط هفته و فصل هایی مانند پاییز و زمستان که حجم مسافر کم است می باشد.

بهترين زمان پرواز تهران شيراز

شیراز تابستان های گرم و زمستان های سردی دارد و سفر در اوج گرما و سرما لذت سفر به شیراز را برای شما کم خواهد کرد بهترین زمان سفر به شیراز فصل بهار که آب و هوای بسیار دلپذیر با بوی بهار نارنج موجب لذت‌بخش‌تر شدن سفر شما خواهد شد ولی قطعا در این زمان که ایام عید نوروز است قیمت بلیط تهران به شیراز بسیار گران‌تر خواهد بود.

همچنین در ماه های اول فصل پاییز که هوا شدت گرمای خود را از دست داده و به سرمای زمستان نرسیده همراه با باران های پاییزی بهترین زمان با قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز به صرفه برای سفر به این شهر زیبا است.

بهترين ايرلاين های تهران شيراز

همه ایرلاین هایی که در زیر عنوان می‌کنیم جزء بهترین ایرلاین ها برای پرواز تهران به شیراز هستند اما در میان آنها ایران ایر از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

 • ایران ایر
 • آتا
 • کاسپین
 • ساها
 • وارش
 • پارس ایر
 • زاگرس
 • ماهان

مزايای خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز از روگو

خرید بلیط تهران شیراز رفت و برگشت به صورت آنلاین از سایت روگو مزایای بسیاری دارد که در اینجا برخی از مزایای خرید بلیط هواپیما تهران شیراز امروز از سایت روگو را برای شما مطرح می‌کنیم.

 • پشتیبانی تلفنی به همراه پشتیبانی گفتگوی آنلاین
 • کمترین قیمت بلیط تهران به شیراز
 • انتخاب صندلی به اختیار مسافر

به آسانی و بدون اتلاف وقت و هزینه می توانید بلیط هواپیما تهران به شیراز را خریداری کنید.

در خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز در انتخاب ایرلاین و بلیط حق انتخاب بیشتری دارید.

چه روزهايی بلیط پرواز تهران شیراز گران تر و ارزان تر است؟

برای خرید بلیط هوایپما تهران شیراز با قیمت ارزان و مناسب روزهای وسط هفته و روزهای غیرمناسبتی و غیر از تعطیلات که حجم مسافر کم و تقاضا کم است قیمت پرواز تهران شیراز بسیار ارزان تر و در روزهای مناسبتی و تعطیلات اخر هفته که حجم مسافر زیاد و تقاضا بیشتر است قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز گران تر است.

فاصله هوايی و زمانی تهران شيراز

بعد از خرید بلیط تهران شیراز شما باید فاصله هوایی تهران به شیراز که حدود 667 کیلومتر است را طی کنید تا در مدت زمان 1 ساعت و 20 دقیقه به شهر زیبای شیراز برسید.

فرودگاه شیراز

فرودگاه شیراز فرودگاه بین المللی شهید دستغیب است که در 12 کیلومتری شهر شیراز قرار دارد و با 20 دقیقه زمان به مرکز شیراز خواهید رسید.

این فرودگاه جزء مهم ترین و مجهزترین پایانه های هوایی جنوب کشور است و بعد از فرودگاه امام رتبه دوم را پیدا می‌کند. همچنین با وسایل حمل نقل عمومی و اتوبوس و مترو می توانید برای رسیدن به مرکز شیراز و اقامتگاه خود استفاده کنید. درصورتی که برای برگشت به تهران هنوز بلیط خریداری نکرده‌اید می‌توانید به بخش خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران مراجعه نمایید.

مراحل سوار شدن به پرواز تهران شیراز

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز و زمان سفر شما باید مراحلی را طی کنید تا به مقصد برسید در این بخش مراحلی را که باید در فرودگاه طی کنید را برای شما مطرح می‌کنیم.

 • چک این و گرفتن کارت پرواز
 • چک کردن پاسپورت
 • ورود به سالن انتظار بعد از دریافت کارت پرواز
 • پیدا کردن گیت پرواز
 • سوار شدن در هواپیما

چه سوغاتی هايی از تهران به شيراز بياوريم

تهران از پرجمعیت ترین استان های کشور است که شهرهای بسیاری را تحت پوشش دارد برای سفر از تهران به شیراز می‌توانید از خوراکی های خوشمزه شهرای اطراف و صنایع دستی را به عنوان سوغات به شهر زیبای شیراز ببرید برخی از سوغات تهران : سیب دماوند، نان گلاج فیروزکوه، آلوچه لواشک دربند تهران، نقاشی روی چرم، چاپ باتیک، ظروف سفالی تهران و….

سخن آخر

بلیط ارزان تهران به شیرازبا اطلاعات و مطالعه مقاله حتما متوجه شده‌اید که چطور خرید بلیط هواپیما تهران شیراز را به راحتی و در چه زمان انجام دهید.

سایت روگو با در اختیار داشتن بلیط های ایرلاین های مختلف برای سفر به این شهر زیبا ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز را برای شما فراهم می‌کند.

اگر در زمان خرید بلیط پرواز تهران شیراز با مشکل برخورد کردید می توانید با پشتیبانان تلفنی و با گفتگوی آنلاین مشکل را به راحتی برطرف و تجربه سفر خوبی داشته باشید.

منبع : https://rogo.ir/flight/thrall-syzall

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری برندسازی درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا