اخبار روز برندهای ایران

نمایشگاه صنعت غذا و گردشگری فرصتی برای برندسازی هدفمند صنایع ارزشمند این حوزه است

پابگاه خبری برندساری، عضو کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی مشهد گفت: نمایشگاه صنعت غذا و گردشگری فرصتی جهت برندسازی هدفمند صنایع ارزشمند غذا و گردشگری است.

آرزو رجب‌پور امشب، ۷ آذرماه، در افتتاحیه چهارمین نمایشگاه صنعت غذا و گردشگری تحت عنوان «ستاره‌ها» که در منطقه گردشگری سپاد مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امروز روز مهمی برای ایران و شهر مشهد است. نمایشگاه ستاره‌ها که به مدت ۴ روز برگزار می‌شود، فرصتی ارزشمند برای معرفی توانمندی‌های اقتصادی و صنعتی ایران، خراسان رضوی و مشهد به سرمایه‌گذاران و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی و فرصتی جهت برندسازی هدفمند این صنایع ارزشمند است.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه حدود ۱۰۰ شرکت و سازمان از برندهای قدرتمند از سراسر کشور محصولات و خدمات خود را در زمینه‌های گردشگری غذا، صنایع‌دستی و آثار هنری، تجهیزات و صنایع ساختمانی وابسته به نمایش خواهند گذاشت.

رجب‌پور ادامه داد: حضور سفارت مالزی و کنسولگری‌ها و هیات‌های تجاری کشورهای عراق، عربستان، ترکمنستان، ترکیه، پاکستان، افغانستان، تاجیکستان و میهمانان بین‌المللی این رویداد بزرگ، افتخار ما است و امیدوارم این نمایشگاه زمینه‌ساز توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خراسان رضوی و شهر امام مهربانی‌ها و تبادلات بین‌المللی در شرق کشور به عنوان درگاه قدرتمند کشور شود.

این عضو کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی مشهد تصریح کرد: باید از تمامی برندها و افرادی که در برگزاری این نمایشگاه بزرگ همکاری و مساعدت داشته‌اند تشکر کنم. نمایشگاه ستاره‌ها فارغ از یک نمایشگاه، هر سال با اندیشه‌های توسعه‌محور در تمامی ابعاد اقتصادی، فرهنگی و حتی مسئولیت‌های اجتماعی نقش ایفا کرده و امسال نیز در بخش مسئولیت‌های اجتماعی با در اختیار گذاشتن فرصت‌های معرفی به مجموعه‌های فعال در این زمینه بنا دارد تا بستری برای هم‌افزایی در مسیر آبادانی بیشتر ایران رقم زند.

رجب‌پور گفت: رویکردهای خلاقانه و هنری مثل اجرای آسمان‌نما نمایشگاه ستاره‌ها برای اولین بار در ایران و معرفی هنرمندی شاخص مانند استاد علی جنگی بود که در حوزه صنایع‌دستی و هنر طراحی و ساخت جواهرات، نامی آشنا برای جهانیان است.

وی ادامه داد: امیدوارم نمایشگاه ستاره‌ها امسال مانند همیشه بتواند بدعت‌گذار اتصال معنادار صنعت و هنر باشد و آنجاست که مانند کشورهای پیشرفته ما نیز می‌توانیم با هنر، خلق ثروت و ارزش افزوده کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا