اخبار روز برندهای ایران

برندهای خارجی همکار با خودروسازان ایرانی در نمایشگاه صنعت خودرو حضور قابل توجهی داشتند

پایگاه خبری برندسازی، احسان شهیر در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو در اصفهان گفت: نمایشگاه امسال از حیث مساحت و تعداد غرفه‌های مشارکت کننده نسبت به نمایشگاه سال گذشته افزایش خوبی داشته و برترین نمایشگاه سال جاری ضمن رونمایی از چندین خودرو و محصول جدید بوده است. این نمایشگاه فرصتی خوبی بود تا ظرفیت‌های حوزه صنعت و فناوری کشورمان در معرض دید جامعه قرار گرفته و از سویی متناسب با این دستاوردها، همراهی و همکاری نخبگان و صنعت نیز رقم بخورد.

استقبال مطلوب مردمی و تنوع خوب محصولات در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان

سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در رابطه با میزان استقبال مخاطبان از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو خاطرنشان کرد: حضور مردم در روز افتتاحیه این نمایشگاه با توجه به نیاز جامعه و تقاضای بازار و از سویی تنوع محصولاتِ به نمایش درآمده، نسبت به نمایشگاه‌های برگزار شده در دیگر حوزه‌ها بسیار مثبت ارزیابی شده است.

زنجیره صنعت خودرو در اصفهان؛ از قطعه‌سازی تا تولید محصولات

وی در خصوص سهم صنایع استان اصفهان در تولید محصولاتِ به نمایش درآمده اظهار کرد: در استان اصفهان ما دارای «زنجیره‌های ارزش راهبردی» هستیم که یکی از این زنجیره‌ها، صنعت پرطرفدار خودرو است که هم تولید مستقیم محصولات و هم حوزه قطعه‌سازی را در بر می‌گیرد. اصفهان در زنجیره صنعت خودرو، تاکنون نشان داده که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و فعالیت کارگاه‌ها و کارخانجات مختلف در سطح استان از جمله در نجف‌آباد، کاشان، علویجه و دیگر نقاط، سهم به‌سزایی را از اشتغال‌زایی این استان را به خود اختصاص داده‌اند. ظرفیت تولید خودرو در استان اصفهان ظرف سال‌های اخیر دچار تحولات خوبی شده که مردم می‌توانند از محصولات و خدمات این حوزه بهره‌مند شوند.

همکاری با خودروسازان خارجی، فرصت خوبی در مقابله با تحریم است

احسان شهیر در پایان گفت: شرکت‌ها و برندهای خارجی همکار با خودروسازان ایرانی در نمایشگاه امسال حضور قابل توجهی داشته و با روش‌های مختلف تولید، شاهد عرضه مداوم محصولات جدید به بازار با مشارکت طرف‌های خارجی بوده‌ایم. نمونه‌های اولیه به نمایش درآمده در این نمایشگاه به‌زودی برای پاسخگویی به تقاضای مصرف‌کنندگان در بازار نیز عرضه می‌شود. این همکاری‌ها با توجه تحریم‌های یکجانبه و ظالمانه علیه کشورمان، فرصت خوبی برای جذب تکنولوژی و سرمایه خارجی، حفظ رشد اقتصادی کشور و تأمین نیازهای موجود در بازار است.

نمایشگاه صنعت خودرو

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو در اصفهان ساعت ۱۸ امروز ۱۹ آبان‌ماه ضمن تقدیر از خودروسازان شرکت‌کننده، به کار خود پایان داد. این نمایشگاه از حیث استقبال مردم، توانست بیش‌ترین آمار را به خود اختصاص داده و رکورد جدیدی برجای بگذارد.

منبع: ایسکانیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا