کسب و کار

با کرم پودر صورتی بی عیب و نقص داشته باشید

پایگاه خبری برندسازی، کرم پودر ها بخش ضروری از روتین های آرایش هستند ؛ زیرا به ایجاد پایه ای صاف و یکدست برای سایر محصولات آرایشی کمک می کنند. در واقع می‌توانید با کرم پودرهایی زیرسازی کنید که حاوی موادی مانند اسید هیالورونیک برای آبرسانی، ویتامین C برای روشن‌کنندگی و SPF برای محافظت در برابر آفتاب باشد. به این ترتیب کرم زیرساز شما علاوه بر پوشش دهی، پوست را نیز تغذیه و محافظت می کند. 🌺

چگونه برای کرم پودر آماده شویم

آیا تا به حال با تعجب به افراد مشهور مورد علاقه خود خیره شده اید و به این فکر کرده اید که چگونه آنها پوستی صاف و بدون منافذ دارند؟ خوب، جدا از یک رژیم منظم از لایه بردارها و اسانس های کافی برای حمام کردن، استفاده از کرم پودر آنها احتمالاً ارتباط کمی با آن دارد. ما می‌توانیم چند نکته تخصصی آرایش را برایتان فراهم کنیم تا بتوانید به تنهایی ظاهری بی‌عیب و نقص داشته باشید. بنا بر سلیقه و نوع پوست خود، کرم پودر خود را با برس، انگشتان یا اسفنج زیبایی  بر روی پوست خود بمالید،  ازاینرو خواندن  این مقاله خالی از لطف نیست.

پوست خود را مرطوب کنید

مرطوب کننده، کلید یک پایه بی عیب و نقص پوستی است که به خوبی آماده شده است، بنابراین مطمئن شوید که صورت شما تمیز و با مرطوب کننده مورد علاقه خود آماده شده است. ما فرمول سبک و در عین حال آبرسانی را دوست داریم، مانند کرم مرطوب کننده کلینیک، که به سرعت فرو می رود و به خوبی زیر آرایش لایه لایه می شود. برای کمک به پف‌کردن و خنک کردن زیر چشم‌هایتان قبل از آرایش، میتوانید کرم دور چشم ابرسان کلیون به عنوان بهترین گزینه استفاده کنید.

پرایمر را اعمال کنید

پرایمرهای آرایشی به افزایش ساییدگی آرایش شما کمک می کنند و بسته به فرمولی که انتخاب می کنید، می توانند پوست شما را درخشان، مات یا تار نشان دهند. برای داشتن ظاهری درخشان، به سراغ پرایمر بی بی اسکین میبلین بروید، اما اگر روکش مات را ترجیح می دهید، پرایمر مات فلورمار یا گلدن رز را امتحان کنید.

انواع کرم پودر

کرم پودر مایع

  • سطح پوشش: متفاوت است
  • نوع پوست توصیه شده: همه انواع پوست
  • بهترین روش کاربرد: متفاوت است

استفاده از کرم پودر مایع با برس استیپلینگ

یک برس چسبنده به شما پوشش کامل تری نسبت به سایر انواع برس های کرم پودر می دهد. برای پوشش کامل و آماده از یک حرکت نوک انگشتی (یا به آرامی برس را روی تمام صورت خود فشار دهید تا آن را روی پوست خود بکشید).

استفاده از کرم پودر مایع با یک اسفنج

مقدار کمی کرم پودر را روی پشت دست خود بریزید، سپس محصول را روی صورت خود نقطه بگذارید، از جایی که می خواهید بیشترین پوشش را دارید (معمولاً در مرکز). سپس یک اسفنج مرطوب آرایشی بردارید و آن را روی پوست خود بچرخانید تا به طور یکنواخت پخش شود و در کرم پودر ترکیب شود. به جای کشیدن اسفنج روی صورت، از حرکات نوک زدن استفاده کنید.

کرم پودراستفاده از کرم پودر مایع با انگشتان

برخی از آرایشگران قسم می‌خورند که هیچ روشی به اندازه استفاده از انگشتان دست شما را بی‌عیب نمی‌کند. کرم پودر را روی پشت دست خود فشار دهید و از انگشتان خود برای گرم کردن آن استفاده کنید. با حرکات دایره ای روی صورت خود بمالید و مراقب باشید که به طور یکنواخت روی صورت شما پخش شود.

کرم پودر معدنی

  • پوشش: سبک تا متوسط
  • نوع پوست توصیه شده: پوست چرب یا مختلط
  • بهترین روش استفاده: برس

نحوه اعمال کرم پودر مینرال یا پودری

استفاده از کرم پودر پودری با برس گرد کابوکی

ساده ترین راه برای استفاده از کرم پودر مینرال سبک، با برس گرد کابوکی است. برای برداشتن پودر از برس استفاده کنید و به اطراف بچرخانید. سپس، محصول اضافی را در درب محصول بمالید و با حرکت چرخشی، آن را روی تمام صورت خود بمالید. به بینی، پیشانی و سایر نواحی که ممکن است نیاز به پوشش اضافی و جلوگیری از درخشش داشته باشید توجه ویژه ای داشته باشید.

استفاده از کرم پودر سبک با یک برس کرم پودر گرد

به عنوان جایگزینی برای برس کابوکی، برخی از افراد ترجیح می دهند از یک برس کرم پودر گرد برای استفاده از کرم پودری  استفاده کنند. پوشش شفاف تر خواهد بود و اغلب در هنگام قرار دادن زیرسازی مایع یا کرم استفاده می شود. برای اعمال همان مراحل برس کابوکی را دنبال کنید.

استفاده از کرم پودر سبک با یک برس پودر کرکی

اگر می خواهید پوششی سبک و ظاهری طبیعی تری داشته باشید، از برس پودری کرکی استفاده کنید. برس را به آرامی روی پودر شل بزنید و برس را روی صورت بکشید، روی ناحیه T تمرکز کنید و سپس به سمت بیرون حرکت کنید. قبل از اینکه پودر آن را روی صورت خود بمالید، حتماً پودر اضافی را در درب محصول بمالید.

کرم پودر فشرده

  • پوشش: متوسط تا کامل
  • نوع پوست توصیه شده: پوست چرب یا مختلط
  • بهترین روش کاربرد: متفاوت است

نحوه اعمال کرم پودر فشرده

استفاده از کرم پودر فشرده با یک اسفنج زیبایی

برای ظاهری مات تر، یک اسفنج زیبایی را خیس کنید و از آن برای استفاده از پودر فشرده روی صورت خود با حرکات مالشی استفاده کنید.

استفاده از کرم پودر فشرده با برس کرم پودر گرد

شکل گرد و گنبدی این برس به شما این امکان را می دهد که کرم پودر را به طور یکنواخت پخش کنید. برس را با حرکات کوتاه و عقب و جلو روی کرم پودری به جلو و عقب بچرخانید، سپس پودر را با حرکات غلتشی روی تمام پوست خود فشار دهید تا ظاهری صاف داشته باشید که به نظر بی‌نظیر به نظر نمی‌رسد.

استفاده از کرم پودر فشرده با پف

بسیاری از پودرهای فشرده با پف خود عرضه می شوند. با زدن پودر روی هر قسمت مستعد روغن مانند بینی یا پیشانی از این برای لمس کردن در حین حرکت استفاده کنید.

کرم پودرکرم پودر ساده

پوشش: کامل

نوع پوست توصیه شده: پوست خشک

بهترین روش کاربرد: متفاوت است

نحوه اعمال کرم پودر

استفاده از کرم پودر با اسفنج آرایشی

برای شفافیت بیشتر، از یک اسفنج مرطوب آرایشی با کرم پودر خود استفاده کنید. مانند کرم پودر مایع استفاده کنید، و مراقبت بیشتری برای ترکیب و غلتاندن محصول به پوستتان برای پوشش یکنواخت بپردازید.

استفاده از کرم پودر با انگشتان

کرم پودر را با دستان خود گرم کنید و آن را مستقیماً از دستان خود به صورت خود بمالید، همانطور که با کرم پودر مایع انجام می دهید.

کلام آخر از زبان پاییزان

صورتی ساده و بی عیب نیازمند استفاده درست از کرم پودرها و کانسیلرهای معتبر است؛ از اینرو شما با شناخت نوع پوست خود، کرم پودر مورد نظر خود را با برندهای معتبر انتخاب کنید.

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری برندسازی درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا