اخبار روز برندهای ایران

برگزاری جشنواره‌ ملی آش در زنجان به رونق گردشگری می‌انجامد

پایگاه خبری برندسازی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان گفت: برگزاری جشنواره ملی آش و نمایشگاه ملی صنایع دستی را باید به صورت هدفمند و برنامه محور انجام داد و باید برای ویژندسازی این جشنواره تلاش کرد چون در رونق اقتصادی و گردشگری منطقه تاثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرتضی شهامی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری شانزدهمین دوره جشنواره ملی آش ایرانی و هفدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور دستگاههای اجرایی مختلف، افزود: جشنواره ملی آش و نمایشگاه ملی صنایع دستی یک فرصت عالی برای استان زنجان است و باید از این فرصت مناسب برای توسعه استان در بسیاری از جهات استفاده کرد.

وی اضافه کرد: برگزاری جشنواره ملی آش و برپایی نمایشگاه ملی صنایع دستی نه تنها موجب جذب گردشگر می‌شود بلکه رونق اقتصادی استان را به همراه خواهد داشت.

به گفته این مسوول باید از طریق جشنواره ملی آش ایرانی برای سال آینده یک برند مشهور و قدرتمند برای زنجان به وجود آورد.

شهامی افزود: این رویداد باید در فضای مناسب با رعایت حجاب و عفاف و با کمک و تعامل تمامی دستگاه‌های اجرایی استان که در برگزاری این جشنواره دخیل هستند، برگزار شود.

شهامی گفت: دستگاههای خدمات رسان باید از امور محوله آگاه باشند و در ایام برگزاری جشنواره به صورت آماده باش برای برگزاری باشکوه‌تر این جشنواره تلاش کنند.

وی اضافه کرد:برگزاری این جشنواره می‌تواند بیش از پیش موجب توسعه گردشگری و صنایع دستی استان شود.

جشنواره ملی آش ایرانی و نمایشگاه صنایع دستی در زنجان از ۱۹ تا ۲۲ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی (کاسپین) برگزار می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا