اقتصاد

بررسی مشکلات ۴ شرکت دانش‌بنیان توسط رئیس صندوق نوآوری

پایگاه خبری برندسازی، ارزیابی تسهیلات درخواستی جاری (تولید صنعتی و رشد تولید)، مشکل در دریافت تسهیلات تولید صنعتی و مسائل مرتبط با دریافت تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ از جمله چالش‌های شرکت های دانش‌بنیان است که رئیس صندوق نوآوری دستور رسیدگی به این چالش‌ها را صادر کرد.

در ششمین گفت‌وگوی رو در روی دکتر محمدصادق خیاطیان، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با مدیران عامل شرکت‌های دانش‌بنیان، مسائل و مشکلات چهار شرکت مطرح شد و رئیس صندوق نوآوری نیز دستورات لازم برای پیگیری و حل مشکلات این شرکت‌ها را صادر کرد.

این ۴ شرکت در حوزه‌های «فناوری زیستی، کشاورزی و صنایع غذایی»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای» و «مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی» فعال هستند.

شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در این نشست، مسائل و مشکلاتی از جمله تسریع در ارزیابی تسهیلات درخواستی جاری (تولید صنعتی و رشد تولید)، مشکل در دریافت تسهیلات تولید صنعتی و مسائل مرتبط با دریافت تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ را مطرح کردند و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی نیز دستورات لازم را برای رسیدگی و کمک به رفع مشکلات این شرکت‌ها صادر کرد.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، پنج گفت‌وگوی رو در روی قبلی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برای رسیدگی به مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان به ترتیب در تاریخ‌های ۶ اردیبهشت، ۳ خرداد، ۷ تیر، ۲۸ تیر و ۴ شهریور سال جاری برگزار شدند.

منبع: ایسنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا