کسب و کار

فراخوان حضور در چهارمین دوره جایزه انتقال فناوری کشورهای سازمان همکاری دی هشت

پایگاه خبری برندسازی، چهارمین دوره جایزه انتقال فناوری شبکه انتقال و تبادل فناوری دی هشت به همت دبیرخانه این شبکه و میزبانی دانشگاه گبزه ترکیه در تاریخ 22 و 23 اسفند برگزار خواهد شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، جایزه انتقال فناوری به بهترین قرارداد انتقال دانش فنی و فناوری میان شرکت‌هایی که حداقل یک طرف آن از کشورهای  عضو سازمان همکاری های دی هشت (بنگلادش، مصر، اندونزی، ایران، مالزی، نیجریه، پاکستان و ترکیه) بوده باشد تعلق می گیرد.

داوری این جایزه بر عهده کمیته علمی و صنعتی این شبکه بوده و معیارهایی نظیر حجم قرارداد، سطح تکنولوژی، عمق انتقال فناوری و مدت قرارداد و… در نظر گرفته خواهد شد.


افراد یا شرکت های متقاضی برای حضور در این دوره از برگزاری جایزه انتقال فناوری، کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم ثبت‌نام تا تاریخ 31 دسامبر 2023 (11 دی 1402) فرصت دارند به سایت شبکه به نشانی https://d8tten.org/technology-transfer-award/ مراجعه کنند.

همچنین دبیرخانه شبکه تبادل و انتقال فناوری دی هشت در تهران با شماره ۰۲۱-۶۶۹۴۳۳۵۲ و ایمیل info@d8tten.org راهنمای متقاضیان حضور در این رویداد است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا