اخبار روز برندهای ایران

محصولات برند ایران خودرو پاسخ گوی نیاز بازار خودروی تاتارستان

پایگاه خبری برندسازی، رئیس‌جمهور تاتارستان با بیان اینکه در شرایط فعلی و با وجود تحریم‌هایی که علیه روسیه وضع شده است، تامین خودروی سواری با قیمت رقابتی از موضوعات مهم و حساس است، گفت: محصولات ایران‌خودرو می‌تواند پاسخ‌گوی نیازمندی ما در بازار خودرو باشد.
به نقل از آیکوپرس، رستم مینیخانوف در حاشیه بازدید از خطوط تولید ایران‌خودرو با اشاره به وجود زمینه‌های مشترک همکاری با ایران که می‌تواند مورد مذاکره قرار گیرد، اظهار کرد: یکی از موضوعات موردمذاکره با گروه صنعتی ایران‌خودرو، حضور این خودروساز در بازارهای روسیه است.

وی با اشاره به قطع همکاری بسیاری از شرکای اروپایی و ژاپنی با روسیه و توقف فعالیت آن‌ها در این کشور، اظهار کرد: برای رفع نیازمندی‌های خود به‌ویژه در زمینه تامین قطعات خودرو، به دنبال یافتن شرکای جدید هستیم و ایران می‌تواند یکی از این شرکا باشد. با توجه به تبادل نظر صورت‌گرفته، مقرر شد کارگروهی نسبت به بررسی تخصصی زمینه‌های همکاری اقدام کند. در ادامه کیانوش پورمجیب، قائم‌مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو، با بیان اینکه بیش از یک سال است زمینه حضور مجدد ایران‌خودرو در خاک روسیه مورد مطالعات گسترده قرار گرفته، گفت: تاکنون در دو نمایشگاه بین‌المللی خودروی این کشور حضور یافته و با شناسایی شرکای تجاری احتمالی، مذاکرات متعددی صورت گرفته است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا