کسب و کار

برند ایمپلنت کره ای دیو ( dio )

پایگاه خبری برندسازی، ایمپلنت dio محصولی از کشور کره جنوبی می باشد که دارای گواهینامه fda و ce می باشد. این ایمپلنت در کنار مقرون به صرفه بودن، کیفیت مناسبی دارند. اگر می خواهید درباره برند ایمپلنت دیو بیشتر بدانید، با ما همراه باشید.

 

ایمپلنت کره ای dio

آخرین فناوری که در حوزه کاشت دندان اجرا می شود، ایمپلنت کره ای dio است. این روش به شکل دیجیتالی و به صورت شبیه سازی سه بعدی با کمک رایانه طراحی و ساخته می شود. در این شیوه، بافت لثه با کمترین میزان برش خورده و درد و خونریزی بسیار ناچیزی دارد. این سیستم کاشت دندان یکی از مدرن ترین و بهترین جراحی های ممکن در این زمینه به شمار می رود. همچنین، این روش جراحی با کمک راهنمای دیجیتالی انجام شده و از نظر دقت و ایمنی در بالاترین سطح ممکن خود قرار گرفته است. ناگفته نماند، با کمک این شیوه جراحی، دندانپزشک دیگر به تهیه قالب از دهان بیمار نیازی ندارد.

ایمپلنت کره ای dio، بیش از سی سال است که به عنوان یک روش جراحی دقیق و ایمن شناخته می شود. این نوع کاشت دندان به خاطر تکنولوژی برتر و کیفیت بسیار بالایی که دارد، نه تنها در کره جنوبی که در بین دیگر دندانپزشکان در اقصی نقاط جهان نیز مورد استفاده قرار گرفته است. ناگفته نماند، این شیوه پزشکی در شصت کشور دنیا از نمایندگی فعال برخوردار می باشد. همچنین، این روش به دلیل ویژگی های خاصی که دارد در بین روش های دیگر کاشت دندان بسیار برجسته است. در ادامه به این ویژگی ها اشاره می کنیم.

ویژگی های ایمپلنت کره ای dio

یکی از ویژگی های شاخص ایمپلنت کره ای dioتولید ایمپلنت با سر گرد و توپی شکل می باشد. این برند در ردیف نادرترین برندهایی است که جراحان از این روش برای ساخت ایمپلنت کمک می گیرند. ایمپلنت با سر توپی شکل هزینه درمان را کاهش داده و زمان کاشت را نیز به حداقل می رساند. در این روش، دندانپزشک بعد از کاشت پایه که سر توپی مانند دارد، می تواند بدون فاصله از روکش موقتی استفاده کرده و آن را روی پایه سوار کند. در این روش نیازی به پیچ کردن اباتمنت در جلسه ای جداگانه نیست. اگر این روش در سطح استخوان اجرا شود، نیاز است که از سیستم کاشت دندان موسوم به submerge، استفاده شود. این سیستم انواع مختلفی را در بر می گیرد که عبارتند از ProTem، Bio Tite-H، Sm .

 

blank

اگر دندانپزشک ایمپلنت کره ای dio را در سطح بافت لثه اجرا کند، از سیستم PSI و IFI کمک می گیرد. خوب است بدانید، کاشت دندان به روش دیو، به شیوه Hybrid SLA (HSA) تولید شده و می تواند روی یک سطح ناهموار پیاده شود. تکنولوژی درمان سطح کاشت دندان دیو موجب بالا رفتن سطح تماس بین استخوان فک و ایمپلنت می شود.  این روش دارای مزایایی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از ایمپلنت کره ای dio

استفاده از ایمپلنت کره ای dio دارای مزایای بسیاری است. ثبات اولیه عالی پس از کاشت دندان یکی از مزایای خوب این سیستم درمانی می باشد. همچنین این روش می تواند جذب استخوان پیرامون کاشت را به کمترین سطح خود برساند. در این روش بافت نرم اطراف ایمپلنت سریع تر بهبود می یابد. از همه مهمتر اینکه استخوان های اطراف ایمپلنت کمتر دچار التهاب می شوند.

خوشبختانه فاکتورهای بسیاری بر میزان موفقیت ایمپلنت کره ای dio اثر می گذارند. چنانچه دهان و لثه های بیمار از وضعیت سالمی برخوردار باشند، کاشت دندان دیو با موفقیت بیشتری همراه خواهد بود. هر چند که تکنیک به کار رفته در ایمپلنت نیز عامل مهمی در کاهش ریسک های احتمالی است. تجربه و سطح مهارتی که جراح در این حوزه به دست آورده است، فاکتور بسیار مهمی در موفقیت کاشت دندان به روش دیو می باشد. این بدین معنی است که موفقیت کاشت دندان به روش دیو فقط به برند محدود نمی شود. با این همه چنانچه تمامی عوامل حضور داشته باشند، کاشت دندان به روش دیو به دلیل برند معتبر با موفقیت بیشتری روبرو خواهد شد.

هزینه ایمپلنت dio به چه عواملی بستگی دارد؟

شرایط کاشت دندان به ویژه ایمپلنت کره ای dio در بیماران متفاوت ارزیابی می شود. از طرفی دیگر، چند عامل مهم وجود دارد که می توانند هزینه ایمپلنت را تحت تاثیر قرار دهند. برند ایمپلنت یکی از این فاکتورها است. تعداد کاشت هایی که بیمار در خواست می دهد نیز روی قیمت کاشت دندان اثر می گذارد.

جنس روکش و محل مطب، قیمت ارز برای برند و محصولات خارجی از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت ایمپلنت کره ای می باشند. میزان تجربه و مهارت جراح و تکنیک به کار رفته نیز در قیمت نهایی ایمپلنت کره ای دیو اثر گذار هستند. قابل ذکر است اگر کاشت دندان به روش دیو به درمان های جانبی نیاز داشته باشد، می تواند روی قیمت تمام شده اثر بگذارد.( منظور از درمان های جانبی عبارتند از لیفت سینوس یا پیوند استخوان). ضمن اینکه نوع بیمه درمانی بیمار و سلامت دهان و لثه فرد نیز در جابجایی قیمت ها بسیار موثر هستند.

در ایمپلنت dioچه موادی به کار می رود؟

یکی از موادی که در ایمپلنت کره ای dio به کار می رود، تیتانیوم است. این فلز به دلیل سازگاری بالایی که با بدن انسان دارد، در فرایند کاشت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برای کاشت دندان از تیتانیوم نمره یک تا پنج کمک می گیرند. نمره تیتانیوم بستگی به تعداد دفعاتی دارد که فلز آبدیده شده است.

blank

نمره پنج تیتانیوم به دلیل به کار رفتن آلومینیوم و وانادیوم نیازی به آبدیده شدن ندارد. از همین رو، این گرید به تیتانیوم استحکام و سختی بسیاری می دهد. سپس گرید چهار، سه ، دو و یک به ترتیب بالاترین استحکام را در بین ایمپلنت ها در اختیار دارند. این ها را گفتیم که بگوییم دندانپزشکان در ساختار کاشت دندان دیو از تیتانیوم گرید چهار استفاده می کنند. این گرید، در بالاترین سازگاری خود با بافته لثه قرار دارد. این نوع تیتانیوم به خوبی با استخوان فک می تواند پیوند ایجاد کند.

سخن پایانی

کره جنوبی در شمار تولیدکنندگان مطرح در زمینه ایمپلنت در دنیا می باشد. ایمپلنت کره ای dio از نقطه نظر کیفیت و استحکام می تواند با محصولات مشابه اروپایی و آمریکایی رقابت کند. خوشبختانه ایمپلنت های دیو از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه بوده و در عین حال بسیار سخت و محکم ارزیابی می شوند. خوشبختانه این برند خوشنام آسیایی در ایران نیز نمایندگی فعال دارد. خوب است بدانید، دیو در شمار برندهایی می باشد که در حوزه دندانپزشکی دیجیتالی، سیستم Dio navi را پایه ریزی کرده است. به عنوان حسن ختام باید اشاره کنیم، این برند مورد تایید FDA بوده و دسترسی جراحان و دندانپزشکان ایرانی به این برند بسیار عالی توصیف شده است.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری برندسازی درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا