اخبار روز برندهای جهان

رونمایی جدید برند فورد در ایالات متحده و اروپا

پایگاه خبری برندسازی، شرکت خودروسازی آمریکایی فورد، از یک ون الکتریکی جدید با هدف جذب مشتریان بیشتر در ایالات متحده و اروپا رونمایی کرد؛ این ون مناسب استفاده در شهرهایی است که مقامات آن قصد دارند ورود خودروهای با سوخت فسیلی را به مراکز شهر ممنوع کنند.
شرکت خودروسازی آمریکایی فورد، از یک ون الکتریکی جدید با هدف جذب مشتریان بیشتر در ایالات متحده و اروپا رونمایی کرد. این ون الکتریکی جدید، در واقع مدل اصلاح شده ون‌های کوچکتر تجاری برای استفاده در بازارهای عمدتا اروپایی است و نمونه آن با سوخت بنزینی و دیزلی نیز ساخته شده است.

این ون جدید حدود ۲۵ درصد بزرگتر از مدل‌های فعلی است و می‌تواند بارهای سنگین‌تری را جابجا کند.

قرار است این خودرو سال آینده وارد بازار شود و گفته می‌شود مناسب استفاده در شهرهایی مانند پاریس است؛ یعنی جایی که مقامات شهری قصد دارند ورود خودروهای با سوخت فسیلی را به مراکز شهر ممنوع کنند.

برند فورد

با این حال از آنجا که همه کشورهای اروپایی به سرعت به سمت استفاده گسترده از وسایل نقلیه الکتریکی پیش نمی‌روند، فورد اعلام کرد خط تولید دیگر خودروهای بنزین سوخت را حفظ خواهد کرد و در این زمینه نیز تابستان امسال مدل‌های جدیدی را به بازار عرضه خواهد کرد.

تد کانیس، از مدیران ارشد فورد اعلام کرد که این شرکت انتظار دارد مشتریانی از ایالات متحده نیز خریدار این مدل جدید الکتریکی شوند و بتوانند از این مسیر، از تخفیف‌های مالیاتی وضع شده توسط دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا بهره ببرند.

منبع: سیتنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا