اقتصاد

بانک رفاه کارگران به عنوان دومین بانک سودآور در میان بانک‌های دولتی معرفی شد

پایگاه خبری برندسازی، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، با برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده این بانک که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی و مدیرعامل و هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی برگزار شد و تصویب صورت‌های مالی، افزایش سودآوری بانک رفاه در سال 1401 به نسبت سال پیش از آن رسما تایید و این بانک در رتبه دوم سودآوری در میان بانک‌های دولتی قرار گرفت.

بر اساس صورت‌های مالی منتهی به سال 1401 بانک رفاه کارگران، سود این بانک از 5.300 میلیارد تومان در سال 1400 به 20.100 میلیارد تومان در سال گذشته افزایش یافت.

بانک رفاه

شایان ذکر است، در همین حال دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفت‌وگو با بخش خبری سیما با اشاره به برگزاری مجامع سالانه بانک‌های دولتی، از خروج تمامی این بانک‌ها از زیاندهی و کسب 70 هزار میلیارد تومان سود خالص در عملکرد شبکه بانکی کشور خبر داد.

بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر سعی کرده است با تدوین و پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای اثربخش، نسبت به ارتقای سهم بازار خود و به تبع آن افزایش سودآوری اقدام کند که ماحصل آن قرار گرفتن در رتبه دوم سودآوری در میان بانک‌های دولتی است. ‌

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا