اخبار روز برندهای ایران

ثبت رکورد تازه شرکت زمزم ایران

پایگاه خبری برندسازی، شرکت زمزم ایران، پس از صادرات به بحرین، کویت، قطر و امارات، هم اکنون با صادرات ۴۰ کانتینر نوشابه کولا، پرتقالی و لیموناد به عمان رکوردی تازه را در این خصوص ثبت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت زمزم ایران، صادرات بیش از ۴.۲ میلیون قوطی نوشابه زمرم به عمان در فاز اول و مذاکره با شرکای عمانی برای صادرات ثابت ماهانه ۷۰ کانتینر، خبر از بازگشت قدرتمند زمزم به بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس و خاصه این کشور را می‌دهد.

همچنین، زمزم با راه اندازی نمایندگی رسمی فروش در عمان و اتمام مذاکرات برای راه‌اندازی خط تولید مشترک محصولات زمزم در عمان، به زودی حجم صادرات نوشابه ایرانی به عمان و منطقه را ارتقای چند برابری خواهد داد.

در این خصوص ذکر این نکته ضروری است که کمپین تحریم مردمی چند برند نوشابه‌ ساز جهانی در منطقه، باعث گرایش روز افزون عمومی به محصول زمزم شده و دلیلی است تا بازگشت زمزم به عمان، پس از یک وقفه طولانی (ازسال ۲۰۱۸) آغاز شود؛ چرا که تعرفه گذاری ۶۵ درصدی بر محصولات زمزم از سوی وزارت بهداشت و گمرک عمان، فضای رقابت نابرابری برای شرکت ملی ایرانی ساخته بود.

شایان ذکر است، کیفیت و طعم مناسب محصولات زمزم، رمز رقابت موفق زمزم درعمان بوده و با وجود ۳ برند عربستانی، اماراتی و اردنی که از قوانین تعرفه آزاد بین کشورهای شورای همکاری خلیج فارس استفاده می‌کنند رخ داده است؛ چرا که زمزم با وجود ۶۵ درصد تعرفه بالاتر از برندهای جهانی و منطقه‌ای توانسته به بازار عمان بازگردد.

گفتنی است، در ماه‌های اخیر، فهرستی از برندهای تجاری مشهور بین مردم منطقه تهیه شده‌ که معرف شرکت‌هایی است که آشکارا یا پنهان از جنگ علیه مردم غزه حمایت کرده بودند. در لیست شرکت‌های مورد خشم مردم، دو شرکت نوشابه سازی چند ملیتی نیز وجود دارند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا