اخبار روز برندهای ایران

حضور پررنگ بانک شهر در دهمین همایش و نمایشگاه سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

پایگاه خبری برندسازی، بانک شهر با حضور پررنگ در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت؛ ضمن معرفی خدمات و رونمایی از محصولات جدید، میزبان شرکت کنندگان، مدیران و فعالان حوزه پولی و بانکی خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از فردا و به مدت 2 روز (۲۹ و ۳۰ آبان) با موضوع «گذار به بانکداری هوشمند» در محل همایش‌های بین‌المللی صدا‌وسیما برگزار می‌شود.

از برنامه های بانک شهر در این دوره از نمایشگاه، برگزاری نشستی با موضوع «انتظارات شبکه بانکی از بانک مرکزی» است که طی آن دکتر سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر به بررسی چالش های شبکه بانکی و راهکارهای آن خواهد پرداخت.
همچنین بانک شهر در این نمایشگاه، به معرفی نرم افزار کاربردی شهری و هوشمند اسمارتیز (روز دوشنبه از ساعت 14:30 تا 16 در سالن شیخ بهایی) خواهد پرداخت. حسام حبیب اله معاون فناوری اطلاعات بانک شهر نیز در روز سه شنبه 30 آبان در یک نشست تخصصی با عنوان «بازآفرینی کسب و کار در بانکداری هوشمند» در سالن خواجه نصیر سخنرانی می کند.
بانک شهر ضمن دعوت از شرکت کنندگان، مدیران و فعالان حوزه پولی و بانکی برای بازدید از این نمایشگاه؛ در غرفه این بانک (سالن خورشید) به معرفی توانمندی‌های خود در نظام بانکی و رونمایی از محصولات جدید می‌پردازد.

بانک شهر در دهمین همایش و نمایشگاه سالانه بانکداری الکترونیک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا