اخبار روز برندهای ایران

امضای تفاهم نامه همکاری بانک صادرات با مگاموتور

پایگاه خبری برندسازی، بانک صادرات ایران برای حمایت از رونق تولید و تامین مالی شرکت‌های قطعه‌‌‌ساز خودرو، با مگاموتور تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.
به گزارش روابط‌‌‌عمومی بانک صادرات ایران، تفاهم‌‌‌نامه توسعه همکاری این بانک با شرکت تولیدی موتور، گیربکس و اکسل سایپا (مگاموتور) در نشستی با حضور محسن سیفی مدیرعامل بانک صادرات ایران، مهدی اقبالی‌راد عضو هیات‌‌‌مدیره، سیدکاظم مرتضوی‌اسکویی معاون شعب، محمد وطن‌‌‌پور معاون بانکداری جامع و غلامرضا طالبیان رئیس اداره کل بانکداری شرکتی و همچنین سیدمرتضی منتظرالمهدی مدیرعامل و رئیس‌‌‌ هیات‌‌‌مدیره مگاموتور و مدیران ارشد این شرکت، با هدف گسترش همکاری و استفاده از ظرفیت‌‌‌ها، قابلیت‌‌‌ها و تجربیات در تامین مالی زنجیره تولید این شرکت و شرکت‌های زیرمجموعه، به امضا رسید.

محسن سیفی در این نشست گفت: بانک صادرات ایران یکی از بانک‌‌‌های بزرگ ایران، از جمله مجموعه بزرگ در حوزه سیاستگذاری پولی کشور است و مجموعه مگاموتور نیز به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های سایپا، شریک تجاری مهم و باسابقه‌‌‌ای برای این بانک بوده و از این‌رو نگاه بانک به این مجموعه، یک نگاه راهبردی است. سیفی با اشاره به اینکه تجربیات بانک صادرات ایران در زمینه تعامل و تامین زنجیره مالی صنعت خودرو، امروز به یکی از پتانسیل‌‌‌های ویژه در این بانک تبدیل شده است، سرعت بیشتر و کیفیت بهتر در تعامل و همکاری با مگاموتور را زمینه‌‌‌ساز پیشرفت و خدمت بیشتر به صنعت خودرو و مردم کشور دانست. مدیرعامل بانک صادرات ایران با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌‌‌های این بانک برای حمایت از مجموعه مگاموتور، برای تامین مالی زنجیره تولید در این شرکت اعلام آمادگی کرد.

در این نشست همچنین سیدمرتضی منتظرالمهدی با ارائه گزارشی از زنجیره تامین تولیدات این شرکت برای شرکت سایپا، پارس‌خودرو و سایر تولیدکنندگان خودرو، با استقبال از انعقاد این تفاهم‌‌‌نامه، نیاز صنعت خودرو به تعامل بیشتر با بانک‌‌‌ها در زمینه خدمات ارزی و ریالی را مورد توجه قرار داد و گفت: به دنبال این هستیم که منویات مقام معظم رهبری را به صورت کامل و شایسته انجام دهیم و تولید را در صنعت خودرو افزایش دهیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا