اخبار روز برندهای ایران

وزیر ورزش: ساعی «برند» تکواندو است

پایگاه خبری برندسازی، وزیر ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون تکواندو از اردوی تیم های ملی این رشته بازدید کرد. وی در این بازدید به ملی پوشان وعده داد پاداشی که از سوی هیات رئیسه مصوب شود را پرداخت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید سجادی صبح امروز سه شنبه با استقبال هادی ساعی وارد فدراسیون تکواندو شد و پس از ادای احترام به مقام شهدای گمنام، از بخش های مختلف این فدراسیون بازدید کرد.

سجادی همچنین با حضور در سالن تمرینات، از اردوی تیم های مختلف از جمله تیم دختران تکواندو ایران بازدید کرد. در این بازدید مینو مداح و مهروز ساعی، سرمربی و مربی‌ تیم بانوان توضیحاتی در خصوص روند تیم ارائه کردند.

مداح با ابراز رضایت از شرایطی که فدراسیون برای تمرین تیم بانوان به وجود آورده است، گفت: ریاست فدراسیون تکواندو تمامی امکانات را در اختیار ما قرار داده است و با تیمی‌ جوان که به خوبی آماده شده است، به مصاف حریفان جهانی می‌رویم و به موفقیت امیدوار هستیم.

هادی ساعی با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای آماده سازی تیم های مختلف ملی، از حضور تیم‌های کشورمان در مسابقات جهانی باکو و گرندپری‌ رم در فاصله یک هفته خبر داد و گفت: این دو رقابت نقش مهمی برای رسیدن تکواندوکاران از طریق رنکینگ سیستم به المپیک پاریس دارد.

وزیر ورزش و جوانان در این بازدید به درخواست برای پرداخت پاداش ملی پوشان واکنش نشان داد و گفت: ساعی برند تکواندوی ایران است و هر پاداشی که هیات رئیسه تصویب کند در صورت موفقیت در جهانی، ما در وزارت ورزش به شما پرداخت می‌کنیم.

تیم های مردان و زنان تکواندو ایران روز پنجم خرداد راهی شهر باکو محل‌ برگزاری مسابقات قهرمانی جهان می‌شوند. این پیکارها، ۸ الی ۱۴ خرداد ماه برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا