اخبار روز برندهای جهان

ترفند جدید تسلا برای جذب مصرف کنندگان در بزرگ‌ترین بازار خودروی جهان

پایگاه خبری برندسازی، تسلا از مشوق‌های جدیدی از جمله یارانه‌های بیمه رونمایی کرد تا مصرف‌کنندگان را در بزرگ‌ترین بازار خودروی جهان و جایی که غول خودروی الکتریکی ایالات‌متحده در یک جنگ طولانی قیمت با رقبایی مانند بی وای دی است، جذب کند.

شرکت خودروسازی تسلا اعلام کرد که خریداران خودروهای سدان مدل ۳ و شاسی بلندهای مدل Y تا پایان ماه مارس مشمول حداکثر ۳۴۶۰۰ یوان ( ۴۸۰۷.۷۶ دلار) مشوق خواهند بود.

از جمله مشوق‌ها می‌توان به تخفیف ۸۰۰۰ یوانی در محصولات بیمه خودرو با مشارکت تسلا و ۱۰ هزار یوان تخفیف در صورت انتخاب تغییر رنگ توسط خریدار اشاره کرد. تسلا همچنین برنامه‌های تامین مالی ترجیحی با زمان محدود ارائه می‌دهد که می‌تواند تا ۱۶۶۰۰ یوان برای خرید مدل Y صرفه‌جویی کند.

تسلا قیمت برخی از خودروهای مدل ۳ و Y در چین را در ماه ژانویه و در مواجهه با کاهش تقاضا و افزایش رقابت، کاهش داد و از اول فوریه برای برخی از مدل‌های Y تخفیف‌های نقدی ارائه کرد. بزرگترین رقیب محلی آن بی‌وای‌دی قیمت اولیه نسخه جدید شاسی بلند هیبریدی Song Pro خود را ۱۵.۴ درصد کاهش داد.

بی‌وای‌دی که تسلا را به عنوان برترین سازنده خودروهای برقی جهان در فصل چهارم از سلطنت خلع کرد، در ماه فوریه با تخفیف‌های بزرگ‌تری برای مجموعه‌ای از نسخه‌های خودروی جدید پاسخ داد.

تسلا با رقابت سختی در چین از سوی سازندگان خودروهای برقی مانند بی وای دی مواجه است که در فروش خودروی الکتریکی باتری از تسلا پیشی گرفت.

منبع: ایسنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا