کسب و کار

فراخوان برگزاری نمایشگاه «یک تجربه نوآورانه» منتشر شد

پایگاه خبری برندسازی، نمایشگاه «یک تجربه نوآورانه» به مناسبت هفته ملی کودک، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری وزارت دادگستری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای 17 و 18 مهرماه در محل صندوق برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این نمایشگاه که مختص کودکان و نوجوانان تا زیر 18 سال برگزار می‌شود، اهدافی چون معرفی فناوری‌های جدید و نوظهور شرکت‌های دانش‌‍‌بنیان به کودکان و نوجوانان، ایجاد فضایی جذاب برای گروه سنی مذکور برای تجربه فناوری‌های جدید و آشنایی با محصولات و فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی را دنبال می‌کند.

همچنین فناوری‌های موثر بر توسعه عدالت آموزشی، سلامت، بهداشت و ایمنی کودک و نوجوان، فناوری‌های ارتقاء کیفیت زیست و رشد کودکان دارای محدودیت حرکتی و انواع بیماری‌ها و معلولیت‌ها، کودک و محیط زیست، کسب‌وکارهای توسعه‌یافته و محصولات طراحی و تجاری‌شده توسط نوجوانان از محورهای این نمایشگاه دو روزه هستند.

گفتنی است مهلت ثبت‌نام جهت حضور در این نمایشگاه تا 31 شهریور ماه 1402 است و متقاضیان می‌توانند برای حضور در این نمایشگاه از طریق پیوند inif.ir/web/guest/ie ثبت‌نام کنند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09056225164 تماس بگیرند.

فراخوان برگزاری نمایشگاه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا