اخبار روز برندهای ایران

بازدید مدیر عامل نفت ایرانول، از موسسه خیریه کهریزک استان البرز

پایگاه خبری برندسازی، محمد حسینی مدیرعامل و جمعی از مدیران این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی و اهداء روانکاران مورد نیاز موسسه خیریه کهریزک، از واحد استان البرز این موسسه بازدید کردند.به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایرانول، حسینی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول، در بازدید از بخش های مختلف این موسسه خیریه، از تلاش­ های صورت گرفته توسط خیرین و پرسنل این موسسه تقدیر و تشکر کرد و افزود: مشارکت در انجام مسئولیت­ های اجتماعی جز خط مشی­ های اساسی ایرانول بوده و ادامه دار خواهد بود.

حسینی افزود: در واقع یکی از دغدغه­ های ما احساس مسئولیت نسبت به جامعه ای است که در آن فعالیت می­کنیم و در زمینه آمادگی خود را مبنی بر تامین روانکارهای مورد نیاز این موسسه به منظور استفاده در ژنراتور برق، کارگاه خیاطی و آمبولانس اعلام می داریم.

همچنین سال گذشته نیز ایرانول اقدام به  تجهیز یک اتاق مخصوص در این آسایشگاه نمود که در این بازدید، تیم بازدیدکننده هزینه های نوسازی برخی از تجهیزات این اتاق را تقبل کردند.

شایان ذکر می باشد آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در حال حاضر خدمات ارزنده ای در حوزه توانبخشی، مراقبتی و نگهداری به صورت شبانه روزی، روزانه و مراقبت در منزل را  به بیش از 1600 نفر از سالمندان و معلولین  ارائه می دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا