اخبار روز برندهای ایران

رضایت شهرداری از ناوگان برند «بهمن»

پایگاه خبری برندسازی، رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران می‌‌‌گوید: شهرداری تهران در نوسازی و مکانیزاسیون ناوگان پسماند شهر تهران به ظرفیت تولیدات داخلی توجه ویژه دارد. مدیرعامل پسماند شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که ظرفیت و توانایی خودروسازان بخش خصوصی در تامین نیاز خدمات شهری را چطور ارزیابی می‌‌‌کنید، گفت: برند بهمن به خوبی به تعهدات خود در مرحله اول تعهدات عمل کرد و حتی زودتر از زمان قرارداد کامیون‌‌‌ها را تحویل داده است.
وی  در خصوص جزئیات قرارداد تحویل بیست دستگاه کامیون فورس از تولیدات بهمن دیزل به سازمان پسماند شهرداری تهران گفت: این قرارداد به منظور تامین ۸۵ دستگاه کامیون پشتیبان خدمات منعقد شد که در گام اول بیست دستگاه کامیون تحویل سازمان شد و مابقی طی بازه زمانی چهار ماهه با کاربری به ناوگان ملحق خواهد شد. محمدی افزود: طی ماه‌‌‌های آینده ناوگان خدمات شهری به طرز محسوسی نوسازی می‌شود. رضا محمدی بر ضرورت ورود مجموعه‌‌‌های دانش‌بنیان و مهندسی در داخلی‌‌‌سازی تجهیزات موردنیاز شهرداری تاکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک مجموعه‌‌‌های تحقیق و توسعه، به تولید خودروهای خدمات شهری در تراز دنیا دست پیدا کنیم. وی در همین رابطه افزود: شهری به وسعت ۱۳۰ میلیون کیلومترمربع را نمی‌توان با کارگر اداره کرد. ما باید بتوانیم تجهیزات روز دنیا در ارائه خدمات شهری را به‌روز‌رسانی کنیم.

تیم مهندسی بهمن دیزل آماده رفع نیازهای شهری است

حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل در حاشیه مراسم امضای قرارداد ۸۵ دستگاه کامیون فورس ۶تن خوابدار با سازمان مدیریت پسماند گفت‌‌‌: تمام تلاش ما این است که به حسن نیت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران پاسخی مناسب دهیم. مجموعه بهمن دیزل و تیم‌‌‌های تحقیق و توسعه این شرکت می‌تواند پاسخگوی نیازهای شهر تهران باشد. وی در همین رابطه افزود: بهمن دیزل تجربه خوبی در ساخت و پشتیبانی از خودروهای خدمات شهری دارد و این شرکت نماینده شرکت بوشونگ سوئیس است؛ شرکت بوشونگ سوئیس از بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات خدمات شهری، فرودگاهی، راهداری در دنیاست که با بهمن دیزل تجربه همکاری دارد. مدیرعامل بهمن دیزل در پایان یادآور شد: کامیون‌‌‌های فورس دارای سه سال گارانتی یا ۲۵۰هزار کیلومتر گارانتی هستند و خرسندیم که این محصولات در حوزه خدمات شهری و برای خدمات‌رسانی به شهروندان به کار گرفته می‌شود.«بهمن دیزل» از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن با سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران قراردادی امضا کرد که طی آن ۸۵دستگاه فورس ۶تن خوابدار تحویل این سازمان خواهد شد. این شرکت روز ۱۲ آذر، بیست دستگاه از این قرارداد را تحویل داده است.

منبع: دنیای اقتصاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا