اخبار روز برندهای ایران

حضور برند ایران خودرو در نمایشگاه مسکو

پایگاه خبری برندسازی، معاون صادرات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو گفت: در نمایشگاه «اتوموبیلیتی» مسکو، توانمندی‌ ۲۱ شرکت زیرمجموعه ایران‌خودرو شامل خودروهای سواری، سنگین و نیمه‌سنگین و خدمات مهندسی به نمایش گذاشته خواهد شد. امیرعباس فرنودی با اشاره به تحریم صنعت خودرو روسیه گفت: با توجه به اینکه بازار این کشور کشش تقاضای بسیاری برای قطعات خودرو دارد، زنجیره ارزش ایران‌خودرو را در هر بخش که ظرفیت صادراتی وجود دارد در این نمایشگاه، ارائه می‌دهیم و معیار کلیدی در انتخاب حاضران در نمایشگاه نیز توانمندی در حوزه قطعه‌سازی بوده است.

وی هدف از حضور در نمایشگاه روسیه را شکل‌گیری همکاری‌های درازمدت با خودروسازان یا قطعه‌سازان این کشور دانست و گفت: شرکت‌هایی برای حضور در این نمایشگاه گزینش شدند که صاحب تکنولوژی تولید قطعه یا دارای تکنولوژی و دانش خدمات فنی مهندسی هستند. فرنودی افزود: تام، ایپکو، گروه یاپکو، ایران‌خودرو دیزل، چرخشگر، ومکو و ایدم در این نمایشگاه حضور داشته و نمونه قطعات خود را در حوزه سواری و تجاری به نمایش خواهند گذاشت. هم‌چنین توانایی شرکت‌هایی که تولید‌کننده قطعات ریخته‌گری و ماشین‌کاری هستند نیز در این نمایشگاه به نمایش درخواهند آمد که شامل توسعه عمران نایین، ریخته‌گری چدن، محورسازان، اشتاد و نیرو محرکه است.

وی با اشاره به اینکه در زمینه تریم و تزیینات داخلی خودرو نیز، شرکت مهرکام پارس در نمایشگاه مسکو حاضر خواهد بود، گفت: شرکت آپکو به عنوان ارائه‌دهنده خدمات و قطعات آپشن و تیونینگ خودرو، در این نمایشگاه حضور خواهد داشت تا به عنوان جزء انتهایی زنجیره ارزش بتواند به مشتریان روس خدمات ارائه دهد. به گفته معاون صادرات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو، دستاوردهای شرکت‌های گروه یاپکو، شامل شرکت مبدل خودروی پاک و الکتریک خودروی شرق، اگزوز خودروی خراسان و… نیز در این نمایشگاه ارائه خواهند شد. وی تاکید کرد: تمامی این شرکت‌ها بخش‌هایی از زنجیره ارزش ایران‌خودرو به شمار می‌روند که از ظرفیت صادراتی برخوردار بوده و نمونه قطعات خود را در این نمایشگاه به نمایش خواهند گذاشت. نمایشگاه اتوموبیلیتی مسکو از سی و یکم مردادماه تا سوم شهریورماه در کشور روسیه برگزار خواهد شد.

منبع: دنیای اقتصاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا