اخبار روز برندهای ایران

حضور زمزم در اولین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی ایران به پاکستان

پایگاه خبری برندسازی، اولین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی ایران به پاکستان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی زمزم، اولین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی ایران به پاکستان تحت عنوان IRAN EXPORT 2024 در تاریخ 26 الی 29 دی ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.

شرکت زمزم به عنوان یکی از قدیمی‌ترین برندهای تولید نوشیدنی در ایران با معرفی سبد محصولات متنوع و جدید صادراتی خود در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. زمزم که هم اکنون نیز انواع نوشیدنی‌ با برندهای مختلفی چون دوغ آبعلی، تارمیتا، لیموناد و … را به کشورهای مختلف جهان صادر می‌کند، سیاست توسعه بازار بین المللی با اولویت و تمرکز ویژه برکشورهای همسایه را دنبال می‌کند.

زمزم در سالن B غرفه شماره 71 این نمایشگاه میزبان تجار، مسئولین و میهمانان مختلف داخلی و خارجی خواهد بود.

شایان ذکر است این نمایشگاه با حضور شرکت‌های معتبر ایرانی فعال در صنایع مختلف و با هدف ایجاد فرصت برای کارآفرینان کشور جهت صادرات محصولات و خدمات، انتقال فن‌آوری و تکنولوژی، آشنایی بیشتر تجار پاکستانی و بین‌المللی جهت اخذ نمایندگی و تعامل بیشتر و بهره‌مندی از فرصت‌های تبلیغاتی و ارتقاء برند تجاری برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا