کسب و کار

فراخوان اعزام هیئت تجاری – فناوری دانش‌بنیان به ترکیه

پایگاه خبری برندسازی، با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری یک هیات تجاری و فناوری از شرکت‌های دانش‌بنیان به کشور ترکیه اعزام می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، اعزام هیات‌های تجاری و برگزاری پاویون‌ در نمایشگاه‌های بین‌المللی از برنامه‌های مرکز تعاملات در راستای توسعه صادرات شرکت‌های دانش‌بنیان است. 

پیش از برنامه‌های توسعه صادرات برای شرکت‌ها تحقیقات بازار و متناظریابی انجام می‌شود. نتیجه این تحقیقات، جلسات B2B با شرکت‌های کشور مقصد است. برنامه اعزام هیات تجاری شرکت‌های دانش بنیان به کشور ترکیه نیز شامل این برنامه می شود. حوزه های فناوری در این اعزام شامل عمران و ساختمان، رنگ و رزین ها و چسب های پلیمری، مواد پیشرفته، کامپوزیت، سرامیک و صنایع فلزی است.

سفر شرکت‌های دانش بنیان در تاریخ 7 تا 11 آذرماه سال جاری انجام می شود. متقاضیان شرکت در برنامه اعزام به ترکیه که در حوزه های مذکور فعال هستند می توانند تا پایان مهرماه از طریق کریدور صادرات به نشانیhttps://tesc.ir/service/73/1  اقدام به ثبت نام کنند.  اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های 4017899 0914 و 33362448 041 قابل حصول است.

فراخوان اعزام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا