اخبار روز برندهای ایران

برند ملی صنعت قدیمی نساجی بروجرد

پایگاه خبری برندسازی، نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: نساجی بروجرد یک برند ملی است.

فاطمه مقصودی در حاشیه مراسم افتتاحیه فاز جدید واحد دوزندگی کارخانه نساجی بروجرد که سیزدهم آذرماه صورت گرفت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای منویات رهبرمعظم انقلاب و تحقق شعار سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی در بروجرد تا حدودی محقق شده است.

وی تصریح کرد: صنعت نساجی بروجرد یک صنعت قدیمی و پشتیبان و سندی برای شناسایی قدمت این صنعت در بروجرد و به‌عنوان یک برند در شهرستان است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس خاطرنشان کرد: این صنعت با توجه به عظمت و بزرگی خود در قالب کارخانجات نساجی بروجرد بدون مشکل نبوده و مشکلاتی برای آن وجود دارد که هر لحظه باید پیگیری و حمایت و حتی در بخش پروسه تولید آن آپدیت صورت بگیرد که خود جنبه‌های مختلفی دارد و موضوع تنها به گرفتن یک سرمایه در گردش برای این صنعت ختم نمی‌شود و نگهداری و پایداری آن نیاز به حمایت همه‌جانبه دارد.

مقصودی با بیان اینکه ارتقای دانش فنی و ایجاد زمینه‌های افزایش اشتغال زمینه‌ساز ایجاد یک اقتصاد پایدار در کشور است، افزود: نساجی بروجرد به‌عنوان یکی از صنایع فعال استان می‌تواند در توسعه اقتصادی شهرستان مؤثر باشد.

محمد اصل مرزی سرپرست اداره صمت بروجرد نیز، گفت: فاز جدید واحد دوزندگی کارخانه نساجی بروجرد افتتاح شد که زمینه اشتغال ۱۰۰ فراهم شده است.

وی با بیان اینکه برای راه‌اندازی این قسمت اعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است، افزود: در حال حاضر بیش از ۱۸۰۰ نفر در کارخانه نساجی بروجرد فعالیت دارند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا