کسب و کار

مهلت ثبت نام در «فراخوان نوآوری‌ها و فناوری‌های عصر جدید پوشش اسلامی، ایرانی» تمدید شد

پایگاه خبری برندسازی، مهلت ثبت نام در فراخوان «نوآوری‌ها و فناوری‌های عصر جدید پوشش اسلامی، ایرانی» که با حمایت ستاد توسعه فناوری‎های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان با محوریت فناوری‌های فرهنگی و نرم و صنایع خلاق و دانش بنیانی برگزار می شود، تا ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری این رویداد که با هدف شناسایی، به هم رسانی و حمایت از فعالان زیست بوم نوآوری و خلاق حوزه مد و پوشاک اسلامی، ایرانی با رویکرد اقتصاد خلاق و دانش‌بنیان برگزار میشود، به دنبال احصاء چالش‌ها و ایده‌های خلاق این حوزه در راستای توسعه زنجیره ارزش مد و پوشاک ایرانی، اسلامی است.

نوآوری و روزآمدی طراحی پوشاک و منسوجات ، نگاه خلاقانه در طراحی محصول و لباس اقوام ، ترویج و آموزش به وسیله کاراکترسازی و الگوسازی ، بازارپردازی و استفاده از زنجیره صنایع خلاق، هوش مصنوعی (فناوری های دیجیتال و نوظهور) ،دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی و فروش) و پوشاک سلامت محور از جمله محورهای این فراخوان است.

از شرکت‌ها، طراحان، کنشگران و فعالین عرصه مد و پوشاک اسلامی، ایرانی دعوت می‌شود در این فراخوان شرکت کنند.

علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا ۱۵ مهر به درگاه معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان به نشانی http://epoll.isti.ir/14786  مراجعه کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا